کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی و مرکز لیزر پارسیان به منظور ارائه خدمات مدرن چشم پزشکی به خصوص در زمینه لیزر درمانی چشم توسط گروهی از اساتید دانشگاه و متخصصین برجسته کشور در اصفهان دائر گردید .هم اکنون این مرکز دارای پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و درمانی بوده و خدمات ارائه شده از نظر کیفی در حد بسیار مطلوبی می باشد .

 ما سعی کرده ایم همواره دانش و تجهیزات خود را به روز کرده و بهترین امکانات را برای مراجعین محترم فراهم نمائیم . بسیاری از خدمات ارائه شده در این مرکز برای اولین بار در استان و بعضی از آنها برای اولین بار در کشور به بیماران   عرضه شده است .

  سیر پذیرش بیماران در کلینیک به گونه ای است که بیمار ابتدا توسط اپتومتریست معاینه شده و با آخرین دستگاههای موجود آزمایشات لازم از چشم او انجام شده و در پرونده ثبت می شود . سپس بیمار توسط پزشک متخصص معاینه گردیده و معاینات وی تکمیل می شود . در صورت نیاز برای بیمار مشاوره فوق تخصصی انجام شده و نهایتا پرونده توسط پزشک معالج کنترل ، و پس از تائید، بیمار کاندید عمل می شود . در روز عمل نیز بیمار توسط پزشک جراح معاینه و سپس تحتت عمل قرار می گیرد . این روند اگرچه ممکن است برای بیمار وقت گیر باشد ولی در نهایت به منفعت او   تمام می شود ،چراکه در مراحل مختلف، یافته ها و معاینات بیمار کنترل شده و معاینات و پرونده او از هر نظر تکمیل   می  گردد . 

 سعی شده قبل از عمل، هنگام عمل و پس از آن کلیه استانداردهای مربوطه رعایت شود و با نظارت های کیفی پزشکان متخصص و نیز تکنیسین ها و مهندسین شرکت سازنده دستگاه، دقت و سلامت عمل کنترل شود. علاوه بر نظارت مهندسین داخلی، شرکت های سازنده دستگاهها نیز بصورت منظم و دوره ای متخصصین خود را از خارج کشور   به این مرکز اعزام نموده و ضمن کنترل مراحلی که صورت پذیرفته است بر کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز صحه گذاشته و این کلینیک بعنوان یک مرکز نمونه و پیشرفته مورد تایید قرار گرفته است. 

 هم اکنون گروهی از برترین پزشکان متخصص و فوق تخصص چشم در این مرکز فعالیت داشته و کلیه خدمات چشم پزشکی را با کیفیت به مراجعین محترم ارائه میدهند.

 

 بخش ها و طبقات کلینیک

طبقه همکف: پذیرش, بایگانی, مرکز تلفن, صندوق, کافی شاپ, فروشگاه عینک

طبقه اول: پذیرش ۲ درمانگاه های معاینه بینایی سنجی

طبقه دوم : بخش تصویر برداری، درمانگاه شبکیه، لیزر شبکیه

طبقه سوم : اطاق های عمل لیزیک و فمتو

طبقه چهارم : اطاق های عمل های جراحی

طبقه پنجم : بخش آماده سازی عمل، بخش CSR

 

آدرس و راه های تماس:

    

 

 

 

 

 

 

کروکی:

 

 

 

رفتن به نوارابزار