نصب و راه اندازی دستگاه سونوگرافی مخصوص چشم


دستگاه سونوگرافی چشم از کمپانی Ellex  در کلینیک پارسیان نصب و راه اندازی شد.

این دستگاه قادر است تصویر برداری سونوگرافی از قسمتهای قدامی چشم شامل قرنیه،عنبیه و جسم مژگانی و همچنین سونوگرافی زجاجیه و شبکیه را با کیفیت و رزولیشن بالا انجام دهد و از این نظر دستگاه منحصر بفرد محسوب می شود.

یشرفته ترین دستگاه آنژیوگرافی چشم در کلینیک پارسیان نصب و راه اندازی شد.


این دستگاه که OPTOS  نام دارد، دستگاهی منحصربه فرد بوده که قادر است آنژیوگرافی و تصویربرداری شبکه را با بزرگترین زاویه و بیشترین نمودار انجام دهد.

کلینیک پارسیان دومین مرکز چشم پزشکی کشور است که مجهز به این دستگاه شده و این امکان را دراختیار همشهریان و هموطنان قرارداده است.

 

سمینار علمی همراه با پذیرایی افطار کلینیک پارسیان

سمینار علمی کلینیک پارسیان در تاریخ   25/03/96  تشکیل گردید. در این سمینار که جمع کثیری از متخصصین چشم اصفهان حضور داشتند، سخنرانی مبسوطی پیرامون آخرین تکنولوژی تشخیصی در چشم پزشکی، صورت گرفت در این سمینار هم چنین دستگاه جدید تشخیصی کلینیک پارسیان تحت عنوان CorViS شد. این دستگاه که برای اولین بار در اصفهان در این کلینیک، به کار گرفته می شود پیشرفته ترین دستگاه در این زمینه است با انجام عکسبرداری از قرنیه توسط این دستگاه و ادغام آن با توپوگرافی های قرنیه، می توان اعمال جراحی لیزر چشم را با اطمینان بیشتری انجام داد.

راه اندازی دستگاه فلورسین آنجیوگرافی در کلینیک پارسیان 

به اطلاع می رساند دستگاه فلورسین آنجیوگرافی  دراین مرکز راه اندازی شده وامکان انجام فلورسین آنجیوگرافی  و فوندوس فوتوگرافی جهت بیماران فراهم گردیده است.
لازم به ذکر است این مرکز کماکان مجهز به دستگاه پیشرفته اوسی تی آنجیوگرافی اپتوویو میباشد که همه روزه فعال و آماده پذیرش بیمار است.

 

به اطلاع می رساند دستگاه Yag Laser  با ویژگی Vitreolysis  در کلینیک پارسیان نصب و راه اندازی شد.

این دستکاه که توسط شرکت Ellex  ساخته شده است تحت عنوان ultraQ  ارائه شده که علاوه بر قابلیت های معمول لیزر Yag  که قبلا برای بعضی اعمال چشم استفاده می شد ، دارای قلبلیت جدیدی می باشد که قادر است بعضی از ضایعاتی که در زجاجیه بیماران ایجاد شده و باعث اختلالات بینایی می گردد را درمان کند.

این قابلیت که به آن Vitreolysis  گفته می شود از خصوصیات منحصر به فرد این دستگاه بوده و برای اولین بار توسط کلینیک پارسیان در خدمت مراجعین قرار گرفته است.

 

سمینار OCT  پیشرفته در روز جمعه مورخ 9بهمن ماه در کلینیک پارسیان برگزار شد.

در این سمینارکه با استقبال چشم پزشکان مواجه گردید علاوه برسخنرانی ، کاربرد عملی دستگاه پیشرفته OCT  آنژیوگرافی به نمایش گذاشته شد.

جهت مشاهده عکس های سمینار اینجا کلیک کنید

 
Copyright (c) 1397/06/31 persianeyeclinic.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا