افتخارات ما

⭐ اين كلينيك اولین مرکز در کشور بود که توانست تکنولوژي پيشرفته لیزر فمتوسکند را وارد کشور کرده و آن را به صورت گسترده در خدمت بیماران قرار دهد. سایر مراکز کشور پس از چند سال موفق به استفاده از این تکنولوژی شدند. از این لیزر برای انجام اعمال اصلاح ضعف بینایی نظیر فمتولیک و  SMILE استفاده می شود. لیزر فمتوسکند   همچنین در سایر اعمال جراحی چشم نظیر پیوند قرنیه  کابرد وسیع دارد.

⭐⭐⭐

⭐ ما اولين مركز چشم پزشكي كشور هستيم كه با آميختن دو تكنولوژي برتر دنيا يعني فمتو – ليزيك و تکنیک مدرن Wavefront،  قادريم عمل ليزيك را با دقت و امنيت بسيار بالا و به صورت" تمام ليزر " انجام دهيم.

⭐⭐⭐

⭐ ما برای اولین بار در کشور عمل پیشرفته CXL را در بیماران مبتلا به قوز قرنیه به کار بردیم.

⭐⭐⭐

⭐ ما برای اولین بار توانستیم پیشرفته ترین لیزر اگزایمر یعنی Schwind AMARIS 1050 را وارد کشور کرده و از آن برای انجام اعمال لیزر  چشم ، به خصوص عمل تمام لیزری Trans-PRK,  استفاده کنیم و در انجام این عمل پیشرفته در حال حاضر درسطح جهان رکورد دار هستیم ( با استناد به شرکت سازنده).

⭐⭐⭐

⭐ اين مرکز داراي بیشترین آمار انجام اعمال لیزر چشم نظیر لیزیک، فمتولیزیک، PRK و لنزهای داخل چشمی در سطح استان می باشد.

⭐ پزشکان کلينيک پارسيان داراي تجربه چندين ساله در زمينه اصلاح عيوب انکساري وساير جراحي هاي چشم هستند و بسیاری از این اعمال برای اولین بار در استان یا  کشور انجام شده،  که به تعدادي از آنها در زير اشاره مي کنيم:

⭐ انجام هزاران عمل ليزيك، PRK و فمتولیزیک

⭐ انجام اعمال جراحي آب مرواريد به روشهاي نوين از قبيل فيکو و لنزهاي فولدبل (تاشونده ).

⭐ استفاده ازدستگاه ليزر جهت عمل آب مرواريد همراه با کارگذاري لنزهاي داخل چشمي از برش بسيار کوچک ( ۲ ميليمتر )

⭐ كارگذاري رينگ هاي داخل قرنيه اي نظير NTACS و KERA Ring با استفاده از لیزر فمتوسکند.

⭐ کارگذاري لنزهاي داخل چشمي به منظور اصلاح عيوب انکساري بالا در بيماراني که قادر به انجام اعمال ليزر و استفاده از لنزهاي معمولي چشم نبوده اند.

⭐ بکارگيري شيوه ها و تكنيك هاي پيشرفته جراحي در بيماري هاي مختلف چشم نظير آب مرواريد ، آب سياه ، انحرافات چشم، جراحي هاي پلاستيک و زیبایی ، بيماريهاي شبکيه و غيره.

⭐⭐⭐


شواهد تصویری