با خاطره ای زیبا

بخش بیماران بین الملل - IPD

معرفی خدمات IPD « پذیرش بیماران بین الملل »

مجموعه چشم پزشکی پارسیان در سال 1383 با راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک در خیابان میر اصفهان، اولین مرحله از فعالیت های پارسیان بود که کماکان در حال ارائه خدمات بوده و در سال 1392 با بهره گیری از ساختمان های جدید و امکانات به روز، وارد مرحله تازه ای از خدمت رسانی به بیماران شده است.

برخی مراجعین ما

  • اتاق های عمل جراحی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات چشم پزشکی
  • بخش بستری مجهز و بروز
  • غرفه عینک سازی پاییزان
  • پذیرش همکف
  • درمانگاه فوق تخصصی چشم پزشکی زاینده رود
  • مرکز عکس برداری پارسیان
  • مرکز لیزر پارسیان

پزشکان فوق تخصص تمامی رشته های چشم پزشکی در کلینیک پارسیان حضور داشته و نسبت به معاینه و درمان بیماران اقدام می کنند. خدمات چشم پزشکی از معاینات اولیه، تصویربرداری، اپتومتری تا اعمال جراحی پیشرفته همچون پیوند قرنیه در این مرکز انجام می شود.

چشم انداز مجموعه پارسیان آن است که همه متقاضیان بتوانند از خدمات چشم پزشکی منحصربه فرد و در شأن خود، در کمترین فاصله از محل زندگی و دور از رنجش های ناشی از ترددهای مکرر بهره مند شوند.

کلینیک پارسیان نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی خصوصی کشور است که با برخورداری از سیستم ارجاع و مشاوره فوق تخصصی، چشم پزشکان متبحر و مسلط به دانش روز چشم پزشکی، تجهیزات تشخیصی و درمانی پیشرفته دنیا و پرسنل مهربان و کارآموخته، در محیطی زیبا و آرام، خدماتی شایسته به هموطنان عزیز ارائه می کند و همواره در تمامی عرصه های علمی و تکنولوژیک پیشرو بوده و برتری خود را در کشور و منطقه حفظ و در عین حال به اثبات رسانده است.

 این نخستین بار بود که تمامی طیف خدمات چشم پزشکی، از پایه ترین آنها تا پیشرفته ترین جراحی های نوین دنیای چشم پزشکی، در یک ساختمان و زیر یک سقف ارائه می شد و بیماران برای تکمیل روند تشخیصی و درمانی خود نیازی به خروج از مجموعه نداشتند.

کلینیک های تخصصی

کلینیک مخصوص قوزقرنیه، یووئیت، شبکیه، لنز، تنبلی چشم و خشکی چشم.


پاراکلینیک های تخصصی

کلینیک لیزر، OCT و آنژیوگرافی چشم، پنتاکم، پریمتری، IOL master ، توپوگرافی، ERG و انواع اسکن های چشم.

اتاق های عمل

کلینیک پارسیان دارای دو اتاق عمل فعال، لیزیک و داخل چشمی است که با تجهیزات مدرن قادر به خدمت رسانی به بیماران محترم می باشد. در این اتاق های عمل، جراحی های لازک، فمتو لیزیک، کاتاراکت، ویترکتومی، گلوکوم، بلفاروپلاستی، استرابیسم و انواع دیگر جراحی های تخصصی چشم انجام می شود.