22 خرداد ماه روز جهانی مبارزه با کار کودکان گرامی باد

عید سعید فطر مبارک باد

 

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی و مرکز لیزر پارسیان به منظور ارائه خدمات مدرن چشم پزشکی به خصوص در زمینه لیزر درمانی چشم توسط گروهی از اساتید دانشگاه و متخصصین برجسته کشور در اصفهان دائر گردید .  هم اکنون این مرکز دارای پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و درمانی بوده و خدمات ارائه شده از نظر کیفی در حد بسیار مطلوبی می باشد . ما سعی کرده ایم همواره دانش و تجهیزات خود را به روز کرده و بهترین امکانات را برای مراجعین محترم فراهم نمائیم. بسیاری از خدمات ارائه شده در این مرکز برای اولین بار در استان و بعضی از آنها برای اولین بار در کشور به بیماران عرضه شده است.

 

 

کلینیک چشم پزشکی پارسیان

مراجعین گرامی

همانگونه که ملاحظه می فرمایید شکل و محتوای سایت مجتمع تخصصی و فوق تخصصی چشم پارسیان تغییر کرده و سعی شده اطلاعات نسبتا جامع و گسترده ای از خدمات تشخیصی و درمانی که در این مرکز انجام می شود و همچنین موضوعات جالب چشم پزشکی با شما به اشتراک گذاشته شود. ضمنآ بعضی قسمت ها هنوز نیاز به تکمیل شدن و به روز رسانی داردلذا از شما بزرگواران در خواست می شود نظرات پیشنهادی خود را جهت هر چه بیشتر بهینه سازی سایت ، از طریق تکمیل فرم تماس با ما ، ارسال بفرمایید. به پنج نفر از کسانی که فرم را ارسال نموده اند به قید قرعه، جایزه اهدا خواهد شد.

 

با تشکر از همراهی شما

پرسش های شما، پاسخ های ما

پرسش : با سلام سوالم از خدمت اقای دکتر این بود که خانم هایی که تحت عمل قرارگرفته اند ایا زایمان طبیعی برای چشمشان ضرر دارد؟ این درست است که گفته می شود زایمان طبیعی برای خانم هایی که تحت عمل قرار گرفته اند منجر به نابینایی می شود. لطفا صادقانه پاسخم را بدهید

پاسخ : اگرچه این ایده در میان مردم و حتی بعضی متخصصین محترم زنان و زایمان نسبتا شایع است ولی اساس علمی نداشته و از نظر علم چشم پزشکی زایمان طبیعی درکسانی که نزدیک بینی و سایر اختلالات چشم را دارند ، چه قبل و چه بعد از عمل منعی ندارد و ضرری متوجه آن ها نمی شود

ادامه مطلب....

مطلب روز

هفته جهانی گلوکوم

ابتکار مشترک بین انجمن جهانی گلوکوم و بیماران گلوکوم است و طی 10 سال گذشته، بسیار موفق بوده است.

گلوکوم چیست؟

گلوکوم یا آب سیاه به گروهی از بیماری ها گفته می شود که به عصب بینایی چشم آسیب می رسانند و می توانند منجر به از بین رفتن بینایی و حتی نابینایی شود. با این حال، با تشخیص زود هنگام و درمان به موقع آن، اغلب افراد می توانند چشم خود را در برابر از دست دادن بینایی محافظت کنند.

ادامه مطلب...